MÖBLER / Bord / Skrivbord 13925179
nr 1392 5179
Skrivbord
omkring 1900, bemålat. Bredd: 123, djup: 70 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:54:34
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)